A-nuoret

Jokereiden A-nuorten joukkue kaudella 2017-18. Joukkue pelaa Nuorten SM-liigassa.

Valmennus:

Päävalmentaja: Santeri Immonen, 040 7437336, santeri.immonen@jokerit.com
Valmentaja: Niko Halttunen, 040 5554722, niko.halttunen@jokerit.com
Mv-valmentaja: Vitali Taskinen, 040 9609506 vitali.taskinen@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Isko Rauhavuori, 041 4603985, isko.rauhavuori@welho.com
Huoltaja: Tuukka Hurskainen, 045 1289377, tuukka.hurskainen@jokerit.com
Huoltaja: Tomi Lanamäki, 045 6527297, tomi.lanamaki@hel.fi
Tiedottaja: Mikko Taipale, 040 7489747, mikko.taipale@outlook.com

A-nuoret sosiaalisessa mediassa: FacebookTwitter

Jokerit-maalivahdit: NettisivutFacebookTwitterInstagram

Partners of the KHL Championship 2016/17